Nové album skupiny MORAVA

Ve dnech 16.1.- 24.1.2012 proběhlo natáčení nového CD skupiny Morava v ostravském studiu Citron. Album nese název "25" a kapela v něm, krom zajímavého duetu Štěvese a Honzy Toužimského, zavzpomínala i na pár starých pecek. Ukázky si můžete poslechnout...


Černej den - na ukázce zpěv Honza Toužimský
Tak se hádej
Mayday
Ďábel svádí
Starej dům
Sedmnáct
Sám stárnout
Stín
Svítání
Zrcadlo

Lukáš Štědrý - zpěv; Jiří Api Novotný - kytara, zpěv; Jarda Lavička - klávesy; Jiří Jelínek - bicí; Ivo Hašler - baskytara; Zuzana Miková - zpěv (host).

Jada ve studiu Jámy

Se skupinou Jada jsme navštívili nahrávací studio, abychom mohli zdokumentovat naše netradiční snažení. Tyhle čtyři fláky vznikaly ve studiu BaB (Jámy) 3. - 7. října 2011.

Pálivej funk
Zatmění mozku
Bezdomovec Kodl
Ponorky

Eva Nováková, Jiří Uttendorfský - zpěv; Jaroslav Vorlíček - klávesy; Václav Soukup - bicí; Ivo Hašler - baskytara; Vladimír Budík - kytara (host).

Projekt Sorry ve studiu Hostivař

Ukázky pocházejí z alba "Stopař" (natočeno 14. - 19.5.2001 v Praze Hostivaři).

Slunce (Hudba: I.Hašler / Text: T.Jägermann)
Neskutečná (Hudba: I.Hašler / Text: R.Zahrádka)
Mayday (Hudba a text: Ivo Hašler)
Stopař (Hudba: I.Hašler / Text: T.Jägermann)
Luna (Hudba: I.Hašler / Text: R.Zahrádka)
Žárlivá (Hudba a text: Ivo Hašler)
Dům z karet (Hudba a text: Ivo Hašler)
Balada o XXI. století (Hudba a text: Ivo Hašler)
Hej pane (Hudba: I.Hašler / Text: R.Zahrádka)
Jeho stín (Hudba a text: Ivo Hašler)
Pepek námořník (Hudba: I.Hašler / Text: R.Zahrádka)

Skupinu založili 2. ledna 2001 v chrudimské restauraci Kateřina pod dohledem manažera Romana Zahrádky, basový kytarista Ivo Hašler, zpěvák Tomáš Jägermann, bubeník Roman Vršanský, klávesák Marek Jirovský a kytarista Ladislav Šmejda. Všichni společně se dohodli, že sestaví repertoár výhradně z vlastních skladeb a s ním se pokusí o nemožné - prorazit v těžké konkurenci zahraničních interpretů a valkých vydavatelských firem do českých médií a do povědomí posluchačů. K tomu by jim měla pomoci především trpělivost a jednoduchý pop rock se snadno zapamatovatelnými texty z autorské dílny Ivo Hašlera. Na textech se částečně podílí i zpěvák Tomáš Jägermann a manažer Roman Zahrádka. Týden před odjezdem do nahrávacího studia opustil skupinu Tomáš Jägermann a na jeho místo přichází ostřílený pěvec Karel Novotný.

  • Messenger | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | +420 775 951 855 | Youtube | Facebook | Bandzone